Kilka faktów o substancjach mitochondrialnych

Medycyna mitochondrialna to stosunkowo nowy dział medycyny, w który obecnie pokładane są ogromne nadzieje. Tym, co ją interesuje są między innymi substancje mitochondrialne. Wskazuje się ich wiele. Tym razem więcej powiemy preparacie takim jak witamina k2 mk7.

Różne substancje mitochondrialne

Okazuje się, że substancji mitochondrialnych jest całe mnóstwo. To między innymi witamina C, witamina D3, a także witamina B3. Zalicza się do nich także selen, l karnityna, kwas alfa liponowy, witamina B12, glutation, koenzym Q10, chrom i mangan.

W sprzedaży dostępne są wysokiej jakości preparaty, które dostarczają substancji mitochondrialnych, skutecznie chroniąc przed ich niedoborami. Przykładem jest witamina B Complex, chrom w tabletkach i mangan suplement.

Stosowanie witaminy K2 MK7

Kolejnym preparatem dostarczającym substancji mitochondrialnej – w tym wypadku witaminy K2 – jest Witamina K2 MK7. Jest to preparat najwyższej jakości, który dostarcza witaminy K2 o wysokim stopniu przyswajalności. Niewątpliwym atutem preparatu jest to, że zawiera wysoce stabilną formę witaminy K2, która akumuluje się we krwi. Witamina K2 wspomaga układ kostny, dbając o to, aby kości były w doskonałej formie. Jest niezbędna również do tego, aby procesy krzepliwości krwi przebiegały prawidłowo. Witamina K2 MK7 to preparat, po który można sięgać bez żadnych obaw.

Medycyna mitochondrialna koncentruje się na kondycji mitochondriów. Wie, że jedną z tych substancji, które niezbędne są do tego, aby mitochondria pracowały prawidłowo jest witamina K2.